Vyrábíme a dodáváme kvalitu

Řízení kvality je v naší firmě samozřejmostí. Máme propracovaný systém kontroly kvality zahrnující veškeré standardní činnosti. Počínaje sofistikovaným nákupem a auditem dodavatelských společností, správným uskladněním a kontrolou kvality dodaných surovin a materiálů potřebných k výrobě, přes uvolňování prvního kusu výrobní dávky, standardní pravidelnou výrobní kontrolu, proměření mechanických vlastností výrobků včetně radiální pevnosti až po kontrolu nakládky a dodávky zákazníkům. Zpětně si ověřujeme názory našich zákazníků, a to jak průběžnými návštěvami zákazníků, tak i formou dotazníků spokojenosti zákazníků. Každou, byť sebemenší, připomínku bereme jako výzvu a snažíme se najít řešení překračující očekávání našich zákazníků. V případě potřeby okamžitě vyjíždíme k našim zákazníkům s tím, že věci řešíme na místě a naši specialisté se snaží zákazníkům maximálně vyjít vstříc a pomoci.

Máme vlastní vývoj a laboratoře, které nám umožňují pracovat na kontinuálním zlepšování našich výrobků. Investovali jsme a stále investujeme do nových výrobních linek, takže celkově modernizujeme a zefektivňujeme naši výrobu a spotřebujeme nižší množství energie.

V roce 2015 jsme zavedli integrovaný systém managementu společnosti, zahrnující certifikáty ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000,  FSC® a nově i BRC.

Je jasné, že řízení kvality je v naší společnosti na prvním místě stejně tak jako vztah k životnímu prostředí. Naše výrobky lze použít i jako obaly na potraviny a obecně platí, že všechny naše papírové trubice jsou 100% recyklovatelné. Každý náš zákazník je pro nás důležitý, každému věnujeme plnou pozornost a pro každého jsme schopni připravit výrobek na míru tak, aby sloužil svému účelu a pomáhal našim zákazníkům dosahovat stále lepších výsledků.